Liga Młodzika.

W 15 kolejce podejmowaliśmy drużynę Unii Tułowice na ich stadionie. Niestety zespół gospodarzy nie zdołał skompletować wyjściowego składu i mecz zakończył się walkowerem na naszą korzyść. Korzystając już jednak z obecności w Tułowicach rozegraliśmy wewnętrzną gierkę.

3 maja rozegraliśmy mecz w ramach 16 kolejki, podejmując u siebie GKS Komprachcice. Bardzo mądra i dojrzała gra na przestrzeni całych 60 minut pozwoliła na zdobycie ośmiu bramek. Chciałbym w tym miejscu zaznaczyć, iż był to najlepszy mecz w wykonaniu naszej drużyny w tym sezonie pod kątem rozumienia gry oraz dojrzałości rozgrywania akcji.

ASD Gwardia Opole 8:1 GKS Komprachcice

Skład: Damian Kucharzewski, Mateusz Gajer, Kuba Tomala, Kamil Szczegielniak, Kacper Gaj, Tymon Radlak, Szymon Rubak, Olek Duda, Bartek Kostuś, Maks Paszkowski, Mikołaj Stachoń

Bramki: Duda 3, Paszkowski 3, Kostuś, Gaj