Cenna lekcja.

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy sparing z drużyną MKS Kluczbork złożoną z zawodników urodzonych w roku 2002 i 2003. Nasi zawodnicy (rocznik 2003 i 2004) słabo rozpoczęli to spotkanie, sprawiając wrażenie ospałych. W miarę upływu czasu Gwardziści częściej dochodzili do głosu, stwarzając zagrożenie pod bramką bardziej doświadczonego przeciwnika. Bardzo ważne spotkanie, pokazujące nam nad czym jeszcze można popracować. Głowy do góry :)

Spotkanie składało się trzech tercji, każda 30 minut.

MKS Kluczbork 9:3 ASD Gwardia Opole

Skład : Sługocki, Tomala, Chinczewski, Zwarycz, Gajer, Duda, Paszkowski, Szczegielniak. Kostuś, Rubak, Wójcicki, Dachnowski, Cieśla, Gaj, Komko, Radlak, Witkowski

Bramki : Wójcicki, Kostuś 2

Już w poniedziałek rozpoczynamy zmagania w Lidze Młodzika. Pierwszy mecz, w którym naszym przeciwnikiem będzie zespół MKSu Gogolin, rozegrany zostanie w Centrum Sportu o godz. 17:00. Zbiórka o godz. 16:00. Zabieramy ze sobą ochraniacze, korki, legitymacje oraz karty zdrowia (do tych, którzy mają karty w domu). Do zobaczenia.