Pierwszy ligowy mecz za nami.

Sezon 2014/2015 w Lidze Młodzika rozpoczęty. Przypomnijmy, że sąto rozgrywki dedykowane dla dzieci urodzonych w roczniku 2002 i młodszych. Pierwszym naszym rywalem był zespół MKS Gogolin. Przyjezdni, drużyna o większej sile fizycznej od naszego zespołu, zaczęła nieźle to spotkanie, jednak to nasi zawodnicy nadawali tempo temu spotkaniu. Pierwsza bramka padł po rzucie wolnym wykonanym przez Kacpra Dachnowskiego. Szybko zdobyta bramka lekko rozkojarzyła Gwardzistów, którzy dali wbić sobie dwa gole. Autorem kolejnych dwóch trafień dla Gwardii Opole był ponownie Kacper. Pod koniec spotkania wynik ustalił chwilę wcześniej wprowadzony na boisku Kuba Komko. Brawa dla całej drużyny za starania realizacji założeń taktycznych, a szczególnie dla zawodników wspomagających nasz rocznik w rozgrywkach Ligi Młodzika (zawodników rocznika 2004), którzy dzielnie walczyli ze starszymi o 2 lata przeciwnikami.

ASD Gwardia Opole 4:2 MKS Gogolin

Skład : Sługocki, Gajer, Cieśla, Gaj, Dachnowski, Komko, Radlak, Rubak, Kostuś, Chinczewski, Paszkowski, Witkowski

Bramki : Dachnowski 3, Komko

Do zobaczenia na jutrzejszym treningu.