Polonia Prószków - ASD Gwardia Opole

W dniu 15.11 (sobota) odbył się ostatni mecz rundy jesiennej w ramach Ligi Młodzika. Podziękowania dla Janusza Cieśli za poprowadzenie zespołu w meczu z racji mojej nieobecności. Pojedynek, który pierwotnie odbyć się miał w dniu 03.11.2014r. ostatecznie rozegrany został w minioną sobotę. Mecz od początku do końca przebiegał pod dyktando Gwardzistów, którzy zaaplikowali przeciwnikowi 9 bramek. Mimo przewagi i zdecydowanie większych umiejętności piłkarskich zawodnicy Polonii Prószków czterokrotnie – po szybkich kontratakach - znaleźli drogę do bramki naszego zespołu. Ostateczny wynik zawodów to 9:4 dla zespołu z Opola.

Chciałbym w tym miejscu podziękować również rodzicom, którzy niejednokrotnie pomagali mi w różnych sytuacjach oraz licznie dopingowali swoich chłopców na każdym meczu.

Skład: D.Kucharzewski, P.Wójcicki, M.Gajer, K.Szczegielniak, Sz.Rubak, D.Cieśla, M.Paszkowski, T.Radlak, O.Duda, A.Smereczyński, B.Kostuś.

Bramki: B.Kostuś – 3, D.Cieśla – 2, T.Radlak – 2, A.Smereczyński – 2.

Od jutra startujemy z poniedziałkowym treningiem w miejsce rozgrywek ligowych - godz. 16:15 - 17:45 hala przy ul. Małopolskiej (Dom Studenta Sokrates). Przypominam, że pozostałe treningi w okresie zimowym są w środy (orlik na Bielskiej, godz. 16:30 - 18:00) oraz czwartki (hala przy ul. Lelewela, godz. 19:00 - 20:30).