Falstart.

Falstart.

W dniu wczorajszym rozegraliśmy pierwszy mecz rundy rewanżowej Ligi Młodzika. Naszym przeciwnikiem był zespół MKSu Gogolin, który przed tym meczem plasował się na 3 miejscu. Zawodnicy z Gogolina wzięli rewanż za pierwszy mecz, który zakończył się naszym zwycięstwem i tym razem pewnie pokonali nasz zespół w stosunku 8:1. Nasz zespół, który wystąpił w eksperymentalnym składzie, dzielnie stawiał opór przeciwnikowi przez pierwszą połowę, która zakończyła się wynikiem 1:3. W drugiej połowie zabrakło jednak dojrzałości oraz pomysłu w naszej grze.

MKS Gogolin 8:1 ASD Gwardia Opole

Bramka : B. Kostuś

Skład : M. Krynicki, Michał Chinczewski, Jakub Tomala, Kacper Gaj, Mateusz Gajer, Olek Duda, Dominik Ochnicki, Szymon Rubak, Kamil Lilien, Kamil Szczegielniak, Bartek Kostuś